Cookies är aktiverade på den här webbplatsen för att ge dig bästa möjliga webbupplevelse. Du kan konfigurera cookie-inställningarna för att inaktivera cookies. Mer information »

Jag accepterar cookies!
Hitta återförsäljare
Sida 1 av 26    
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
>  >>    
Artikel
Motoroljor Enduron SLD 3 10w40 20l
Motsvarande artiklar
Rimula R6 MS 10W-40 20L
Viskositetsklass SAE: 10w-40  
Specifikation: ACEA E4 E7  
Specifikation: Deutz DQC IV-10  
Specifikation: MAN M3277  
Specifikation: MB 228.5  
Specifikation: MTU Category 3  
Specifikation: Renault RXD  
Specifikation: Scania LDF-2  
Specifikation: Scania LDF-3  
Specifikation: Volvo VDS-3  
Tillverkargodkänd: Iveco T3 E4  
Transmission Olja ZF Ecofluid A Life 20 l
Helsyntetisk ATF olja speciellt framtagen för ZF Ecomat och ZF Ecolife transmissioner
 
Olja ZF Ecofluid A Life 208 L
Helsyntetisk ATF olja speciellt framtagen för ZF Ecomat och ZF Ecolife transmissioner
 
75W110 Gear Oil GL-5, 1 quart
75W110 Gear Oil GL-5, 1 Quart

 
Viskositetsklass SAE: 75W-110  
Tillverkargodkänd: API GL-5  
Aircool SR 68 20l
ATF olja +4 (1 quart)
ATF olja +4 (5 lit./1,3 gallon
Borg Warner Fluid  Gen I 275ml
Tillverkargodkänd: VW G 052 175  
Borg Warner Fluid  II-V 0,85l
Olja för Haldex kopplingar generation II-V

 
Specifikation: BMW HOK  
Specifikation: Borg Warner 2000884  
Specifikation: Ford 8U7J-8708687 AA  
Specifikation: Land Rover LR003136  
Specifikation: Land Rover LR054941  
Specifikation: Land Rover SL01-301  
Specifikation: Land Rover SL12-301  
Specifikation: Opel / Saab 1940057  
Specifikation: Opel / Saab 93165387  
Specifikation: Volvo 1161641  
Specifikation: Volvo 30759648  
Specifikation: Volvo 30787687  
Specifikation: Volvo 31325136  
Specifikation: Volvo 31367940  
Specifikation: VW G 055 175  
Specifikation: VW G 060 175  
Specifikation: VW G 065 175  
Specifikation: 8U7J-87 08687-AA  
C+ ATF 1 quart
Sida 1 av 26    
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
>  >>    

Om Autokatalogen  |  Frågor och svar
Växel: 08-92 30 00, Fax: 08-594 959 70, E-post: info@kgk.se, Web: www.kgk.se