Cookies är aktiverade på den här webbplatsen för att ge dig bästa möjliga webbupplevelse. Du kan konfigurera cookie-inställningarna för att inaktivera cookies. Mer information »

Jag accepterar cookies!

Borg Warner Fluid II-V 0,85l

Borg Warner Fluid  II-V 0,85l
Vantage
Säkerhetsdatabladlänk

Artikelinformation

Olja för Haldex kopplingar generation II-V

Egenskaper

Specifikation: BMW HOK  
Specifikation: Borg Warner 2000884  
Specifikation: Ford 8U7J-8708687 AA  
Specifikation: Land Rover LR003136  
Specifikation: Land Rover LR054941  
Specifikation: Land Rover SL01-301  
Specifikation: Land Rover SL12-301  
Specifikation: Opel / Saab 1940057  
Specifikation: Opel / Saab 93165387  
Specifikation: Volvo 1161641  
Specifikation: Volvo 30759648  
Specifikation: Volvo 30787687  
Specifikation: Volvo 31325136  
Specifikation: Volvo 31367940  
Specifikation: VW G 055 175  
Specifikation: VW G 060 175  
Specifikation: VW G 065 175  
Specifikation: 8U7J-87 08687-AA  

Om Autokatalogen  |  Frågor och svar
Växel: 08-92 30 00, Fax: 08-594 959 70, E-post: info@kgk.se, Web: www.kgk.se